Reference

Výjimečnost a výsledky, které dosahujeme v rámci našich kampaní do velké míry zapříčiňuje to, že naprostá většina oslovených účtů netuší, že existuje software, kterým je Instamag. Nereagují tedy tak jako na placenou reklamu, ale vnímají vytvořené interakce jako něco osobní a přirozené. Abychom tento stav udržely, konkrétně účty klientů, se kterými spolupracujeme, držíme po celou dobu propagace v anonymitě.

Díky Instamag-u se rapidně zvýšil organický dosah mých příspěvků. Lidé se začali více zajímat o moje služby, což se projevilo zejména v rámci objednávek jídelníčku na míru. Ty stouply téměř na dvojnásobek.

Karolína, trenérka a výživová poradkyně

Bratislava, SVK

Kromě automatizace využíváme i správu Instagramu, a to přímo pro všechny naše 4 účty (máme eshopy tak v HU, PL a CZ). Výkonnost měříme využíváním slevových kupónů určených pouze pro IG posty a příběhy. Konverze z Instagramu tvořily před naší spoluprací cca 2% obratu eshopu, dnes to je cca 15-20%. Ve zkratce - profi komunikace, realizace a skvělé výsledky.

Tomáš, majitel eshopu

Banská Bystrica, SVK

Kampaň od Instamag-u probíhá od začátku skvěle. Kromě followerů jsme díky Instagramu získali i mnoho nových zákazníků. Hodnotím to pozitivně.

Martin, majitel bistra

Banská Bystrica, SVK

Instamag-em spolupracuji od hranice přibližně 2000 followerů, kdy mě jako nadějný účet oslovili. Po půl roce jsem přesáhla hranici 30 000 followerů. I díky této spolupráci jsem se stala mimo jiné ambasadorkou pro sportovní značku, navázala několik jednorázových spoluprací a začala jsem instagramom reálně vydělávat.

Silvia, influencerka

Bratislava, SVK